Główna
W Lublinie, na Czechowie
XVIII Opłatkowy Koncert Kolęd PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
Piątek, 11 Styczeń 2013 20:31

12 stycznia w Gimnazjum Nr 16 odbędzie się XVIII Opłatkowy Koncert Kolęd. W koncercie wystąpią: Chór La Musica, Chór Chłopięcy "Słowiki Lubelskie" oraz Orkiestra Świętego Mikołaja. Początek koncertu godz. 17,00. Zapraszają: Stowarzyszenie "Chór La Musica", Gimnazjum nr 16 im. F. Chopina w Lublinie i Oddział lubelski Polskiego Związku Chórów i Orkiestr.

Więcej…
 
Wielka Uliczna Zbiórka Darów PDPZ 2012 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
Poniedziałek, 03 Grudzień 2012 00:36

Pogoda sprzyjała Wielkiej Ulicznej Zbiórce w ramach tegorocznej akcji Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę. Dopisały humory i entuzjazm wolontariuszy i darczyńców. Ale to jeszcze nie koniec. Ciągle działają Sztaby Akcji, do których można jeszcze dostarczać dary (najlepiej do Świąt - na koniec roku Sztaby muszą przygotować sprawozdania i zamknąć działalność w ramach tej edycji Akcji).

Więcej…
 
Jutro Akcja PDPZ po raz dwudziesty! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
Sobota, 01 Grudzień 2012 21:04


Akcja Charytatywna "Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę" odbędzie się już po raz dwudziesty. Na Czechowie zorganizowano 9 ulicznych punktów zbiórki darów. Przedstawiamy je poniżej (nr punktu, miejsce):

Więcej…
 
Czechów na rowery! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
Piątek, 28 Wrzesień 2012 12:45

Tradycyjnie już w ostatnie piątki miesiąca rowerzyści skrzykują się na grupowe przejazdy po miastach, w ramach tzw. Masy Krytycznej. To akcja, która nie tylko jest okazją do integracji i osobistego zamanifestowania przynależności do rowerowej społeczności, ale też propagowania tego sposobu zażywania ruchu i środka lokomocji, jak i zwrócenia uwagi na korzyści z czynienia miejskich ulic bardziej przyjaznymi do przemieszczania się w ten sposób.

Więcej…
 
Za Lidlem rośnie kolejny, duży pawilon handlowo-usługowy PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
Poniedziałek, 24 Wrzesień 2012 11:03

Na tyłach Lidla Wodrol kontynuuje prace na budowie kolejnej galerii sztuki handlu XXI wieku. "Galeria Koncertowa" pomieści m.in. sklepy oferujące towary przemysłowe i kosmetyczne (JYSK,Textil Market, Rossman), przychodnię Luxmedu, aptekę, klub fitness i bank. Na dachu zaprojektowano ponoć myjnię samobsługową (na złość ekologom czy w ramach protesu przeciwko podwyżkom cen paliw?),a obok parking na 100 samochodów.

Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
.© Andrzej Wróbel. Wykorzystano system zarządzania treścią Joomla! na licencji GNU GPL. Szablonu dostarczył siteground.com.
Powered by Joomla!; Joomla templates by SG web hosting
statystyka