Główna
W Lublinie, na Czechowie
Znajdź na Czechowie: Dorota Łuka - Usługi jubilerskie PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 5
SłabyŚwietny 
Wpisany przez Administrator   
Piątek, 21 Wrzesień 2012 12:24
Biżuteria i zegarki w StokrotceUsługi jubilerskie na Czechowie: Dorota Łuka
Rodzinne przedsięwzięcie państwa Łuków po remoncie i przebudowie Stokrotki przy Żelazowej Woli to już nie tylko usługi zegarmistrzowskie i mały kącik z biżuteria i zegarkami na rogu budynku. Ciągle można tam dorobić klucz, ale teraz warto też wejść do Stokrotki głównym wejściem...

Więcej…
 
W szranki o Koronę Smakosza PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
Piątek, 21 Wrzesień 2012 10:05

Korona Smakosza to plebiscyt organizowany od ub. roku przez sieć hurtowni MAKRO w różnych miastach Polski, w których prowadzi sprzedaż dla przedsiębiorców. W najbliższą sobotę i niedzielę, po raz pierwszy, zorganizowany zostanie w Lublinie. Głównym celem -pisze organizator na swojej stronie - jest promocja lokali gastronomicznych oraz wyłonienie tych, które cieszą się największą sympatią wśród klientów. W naszym mieście zgłosiłosie do konkursu ponad 100 lokali, w tym kilka z Czechowa.

Więcej…
 
Czechowskie owoce rozpadu klubu radnych PiS PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
Czwartek, 20 Wrzesień 2012 20:15

Miniony tydzień w Radzie Miasta stał pod znakiem konfliktu wewnątrz PiS, a ostatecznie zaowocował podziałem klubu radnych. We środę, przed tygodniem, Michał Krawczyk i Sylwester Tułajew, radni z czechowsko-sławinkowskiego okręgu goscili w ITVL. W dwa dni potem okazało się, że dwoje z radnych wybranych w naszym okręgu - Jadwiga Mach i Mariusz Banach - zmieniło przynależność klubową.

Więcej…
 
Znajdź na Czechowie: U Maciusia PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 3
SłabyŚwietny 
Wpisany przez Administrator   
U MaciusiaGastronomia na Czechowie: Kawiarnia - bar piwny "U Maciusia"

Więcej…
 
W Zespole Szkół nr 5 zainaugurowano działalność Siatkarskich Ośrodków Szkolnych PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
Poniedziałek, 03 Wrzesień 2012 19:26

W Zespole Szkół nr 5 im. Jana Pawła II przy ul. Elsnera, uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2012/2013 było jednocześnie inauguracją działalności ogólnopolskiego programu Siatkarskich Ośrodków Szkolnych. Gwiazdami uroczystości byli m.in. pochodzący z Lublina, mistrz świata i mistrz olimpijski z lat 70-tych, wielokrotny reprezentant Polski w siatkówce Tomasz Wójtowicz oraz pani minister sportu Joanna Mucha . Delegacji władz miasta przewodził prezydent Krzysztof Żuk.

Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
.© Andrzej Wróbel. Wykorzystano system zarządzania treścią Joomla! na licencji GNU GPL. Szablonu dostarczył siteground.com.
Powered by Joomla!; Joomla templates by SG web hosting
statystyka