Główna
W Lublinie, na Czechowie
W czerwcu ukradł w zakrystii u św. Jadwigi, teraz wpadł. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
Czwartek, 23 Luty 2012 12:12

Policjanci z V Komisariatu trafili na trop znajdując łupy z kradzieży. Wśród nich był telefon skradziony podczas ślubu z zakrystii kościoła pw. św. Jadwigi królowej jeszcze w czerwcu ub. roku.

Więcej…
 
Kongres lubelskich organizacji pozarządowych obradował na Czechowie. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Andrzej Wróbel   
Wtorek, 21 Luty 2012 13:00

altW sobotę, 18 lutego, w auli Zespołu Szkół im. Jana Pawła II przy ul. Elsnera, obradował I Kongres Organizacji Pozarządowych Miasta Lublin. Kongres przygotowany przez lubelskie organizacje przy współpracy Urzędu Miasta wybrał przedstawicieli do powołanej uchwałą Rady Miasta z września ub. roku Rady Działalności Pożytku Publicznego Miasta Lublin, był też, z założenia, forum dyskusji o warunkach działania organizacji pozarządowych, formach i oczekiwaniach co do ich współpracy z samorządem, sposobach na angażowanie obywateli w działalność społeczną i możliwościach współpracy z podobnymi organizacjami za wschodnią granicą.

Więcej…
 
Wykorzystanie rezerwy celowej przez czechowskie rady w 2011r. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
Czwartek, 16 Luty 2012 14:54

Chodnik przy SP 40, KurantowaNajwyższy czas na podsumowania działaności rad dzielnic w ub. roku. Pierwszym i najprostszym do wykazania efektem działalności rad jest sposób wydatkowania corocznej tzw. rezerwy celowej - środków które rady dzielnic otrzymują na realizację niskobudżetowych prac w ramach bieżącej dbałości o infrastrukturę na swoim terenie. W 2011 roku radom przydzielono do rozdysponowania po 115 tys. zł

Więcej…
 
Przyłączmy się do szkolnej akcji - pomóżmy Ewelince! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
Wtorek, 14 Luty 2012 11:56

duska.blox.pl Serce za serceDo 9 marca wśród klas Szkoły Podstawowej nr 34 będzie trwała akcja zbiórki pieniędzy na pomoc w sfinansowaniu kosztownego leczenia dziesięcioletniej Ewelinki. Dochód ze sprzedaży biletów-cegiełek na dzisiejszą walentynkową dyskotekę oraz okolicznościowych kartek i walentynkowych, piernikowych serduszek też wesprze szkolną akcję. Na szkolnej stronie internetowej znajdziemy informację o możliwości wsparcia poprzez Fundację Dzieciom i list rodziców dziewczynki. W ten sposób władze i uczniowe szkoły próbują pomóc Ewelince, która od czasu wypadku, ciagle znajduje się w ciężkim stanie, wymagającym skomplikowanego, kosztownego leczenia i rehabilitacji.

Więcej…
 
Półmetek czechowskiej ZIMY W MIEŚCIE PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
Poniedziałek, 06 Luty 2012 16:47

Ferie wypdały mroźne i tym cenniejsze są możliwości spędzania ich nie tylko w miłej, ale i dosłownie cieplejszej atmosferze. Taką okazję dają zajęcia organizowane w ramach corocznej akcji "Zima w mieście". I choć rozpoczęła się już druga połowa zimowych ferii to warto pomyśleć o poszukaniu wolnego miejsca na imprezach klubowych lub szkolnych.

Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
.© Andrzej Wróbel. Wykorzystano system zarządzania treścią Joomla! na licencji GNU GPL. Szablonu dostarczył siteground.com.
Powered by Joomla!; Joomla templates by SG web hosting
statystyka