Główna
W Lublinie, na Czechowie
A przy Szeligowskego sadzą PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
Poniedziałek, 03 Czerwiec 2013 09:03

Tam wycinają, a tu sadzą. Mieszkańcy ze wspólnoty mieszkaniowej przy Milenijnej 3 postarali się o więcej zieleni w swojej okolicy. Przed tygodniem posadzili świerki od strony ulicy Szeligowskiego. Sponsorem drzewek był PZMot.

Więcej…
 
Drzewne przypadki PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 77
SłabyŚwietny 
Wpisany przez Andrzej Wróbel   
Piątek, 31 Maj 2013 13:43

Wycięli nam drzewa! Zatrwożone głosy dotarły z osiedli Karłowicza i Szymanowskiego. Jusia podzieliła się zdjęciem na Facebook'u, pan Andrzej wskazał konkretne lokalizacje. Rzeczywiście, już w tym roku, ubyło niemało drzew w tych okolicach. Nieopodal wylotu ulicy Młodej Polski do ulicy Szeligowskiego znikło najpierw jedno drzewo, a w pobliżu przetrzebiono zadrzewiony dorodnymi drzewami skwerek. Na ulicy Harnasie i głębiej w osiedle, w okolicach Króla Rogera, wycięto kilkanaście pojedynczych drzew (mniej więcej, drugie tyle w poprzednim roku). Argumentacja do takich działań nie zawsze brzmi przekonująco. Nie do wszystkich przyznają się osiedlowe administracje.

Więcej…
 
Festyn międzyosiedlowy - 18.05.2013 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
Piątek, 17 Maj 2013 16:50

Wojskowa grochówka, cukrowa wata i popcorn, a pod to: karuzela, zjeżdżalnie, jazda na prawdziwym koniu i elektrycznym byku oraz wspinaczka i bungee (niektórych chyba jednak mieszać nie należy).
Dla miłośników pojazdów mechanicznych piętrowy autobus i wóz strażacki w skali 1:1.
Będzie też można zmierzyć sobie ciśnienie i zawartość cukru we krwi. Przewidziano również inne atrakcje i niespodzianki ;)

Więcej…
 
Troje rowerzystów wylądowało w szpitalu PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
Niedziela, 12 Maj 2013 14:42

net-przegląd Sprzyjająca pogoda i ciekawe atrakcje na miejscu zapowiadały udany piknik rowerowy dla wybierających się dziś z Koncertowej do Nasutowa. Niestety, dla niektórych uczestników już sam początek okazał się bolesny. Zaczęło się od wypadku.
Nadjeżdżająca volkswagenem od granic miasta (Koncertowa kończy się na przebiegającej prostopadle ul. Cedrowej w granicach gminy Niemce) kobieta najwyraźniej pomyliła hamulec z gazem i wjechała w grupę rowerzystów. Troje z nich wylądowało w szpitalu. Z pierwszych wiadomości wynika, że najgroźniejszy uraz to złamanie.

Więcej…
 
Wojewódzki finał Coca-Cola Cup 2013 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
Sobota, 11 Maj 2013 08:11

O 9:00 na boisku przy Gimnazjum nr 16 rozpoczęły się rozgrywki wojewódzkiego finału Coca-Cola Cup 2013. Do 17:00 na uczestników i gości czekają atrakcje okołofinałowe.

Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
.© Andrzej Wróbel. Wykorzystano system zarządzania treścią Joomla! na licencji GNU GPL. Szablonu dostarczył siteground.com.
Powered by Joomla!; Joomla templates by SG web hosting
statystyka