Główna
W Lublinie, na Czechowie
Pierwsze posiedzenia nowych Rad Dzielnic PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
Wtorek, 26 Kwiecień 2011 13:40

Dziś na 11:30 zwołane zostały, pierwsze w nowej kadencji, posiedzenia czechowskich Rad Dzielnic. Tym razemudostępniono radom dwie sale w ratuszu i obydwa posiedzenia rozpoczęły się w tym samym czasie. Członkowie rad złożyli ślubowanie, po czym wybrano przewodniczących i wiceprzewodniczących rad. W obydwu przypadkach wybory zarządów dzielnic odłożono na następne posiedzenia.

Więcej…
 
Jak ochronić przyrodnicze walory Górek Czechowskich? PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 2
SłabyŚwietny 
Wpisany przez Administrator   
Czwartek, 07 Kwiecień 2011 13:22

Czy powrót do dawnej, przypomnianej w naszej rozmowie z prof. Fijałkowskim, koncepcji arboretum jest możliwy i pociągający? Czy współczesny Ogród Botaniczny i Uniwersytet, któremu podlega, mają w zanadrzu jakieś koncepcje dotyczące tego terenu wobec pojawiającej się na horyzoncie szansy? Swoją opinią podzieliła się dr Grażyna Szymczak, dyrektor Ogrodu Botanicznego UMCS:

Więcej…
 
Wybory do Rad Dzielnic za nami PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
Poniedziałek, 04 Kwiecień 2011 06:41


Oto wyniki wyborów do Rad Dzielnic - 03.04.2011 zebrane na podstawie wywieszonych protokołów Obwodowych Komisji Wyborczych po zamknięciu lokali wyborczych:

Więcej…
 
Kolejne zmiany w komunikacji. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
Sobota, 02 Kwiecień 2011 00:25

Od 1 kwietnia Zarząd Transportu Miejskiego wprowadził 5 zmian w trasach komunikacji miejskiej. Wszystkie dotyczą Czechowa! Od zachodniej części Choin i os.Szymanowskiego dojechać można teraz nad zalew. Dwie linie łaczą Czechów z Felinem.

Więcej…
 
Koncert Andrzeja Kołakowskiego PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 1
SłabyŚwietny 
Wpisany przez Administrator   
Piątek, 01 Kwiecień 2011 06:39

TG Sokół, Vade Mecum, Solidarni 2010, Lubelski Klub Gazety Polskiej, Rebelya.pl zapraszają na koncert Andrzeja Kołakowskiego który odbędzie się 7 kwietnia 2011 w Starej Auli KUL, al. Racławickie 14 o godzinie 18. Wstęp wolny.

Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 11 12 13 14 15 16 17 18 Następna > Ostatnie >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
.© Andrzej Wróbel. Wykorzystano system zarządzania treścią Joomla! na licencji GNU GPL. Szablonu dostarczył siteground.com.
Powered by Joomla!; Joomla templates by SG web hosting
statystyka