Główna
W Lublinie, na Czechowie
Ponadnormatywnym psuciom ulic powiedzmy stanowcze NIE PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
Poniedziałek, 07 Marzec 2011 12:45

Do znaków "Poprzeczny ściek lub garb" przy osiedlowych uliczkach już zdążyliśmy się przyzwyczaić. A to za sprawą tzw. progów zwalniających, które montowane lub budowane są na złość niesfornym i wszystkim innym użytkownikom dróg. Konstrukcje te powinny jednak spełniać pewne normy. Jak się okazało wysokość tych montowanych nie powinna przekraczać 5 cm. Na odstępstwa można reagować. Tak właśnie zdecydowała uczynić Rada Dzielnicy Czechów Północny w sprawie zawalidrogi zamontowanej w poprzek ul. Beskidzkiej na Choinach.

Więcej…
 
Znajdż na Czechowie: Promed PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 2
SłabyŚwietny 
Wpisany przez Administrator   
Piątek, 04 Marzec 2011 13:58
altMedycyna na Czechowie:Promed- pracownia techniki dentystycznej


Więcej…
 
Kolejna propozycja w sprawie Górek Czechowskich PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
Wtorek, 01 Marzec 2011 08:47

Echo Investment dopłaci 60 mln i odsprzeda miastu, po cenie zakupu, część terenu, a w zamian uzyska zgodę na budowę hipermarketu lub zespołu sklepów, w tym tych o dużej powierzchni (4 najemców zadeklarowało zagospodarowanie 80tys. m kwadratowych). Planowane sa też obiekty towarzyszące jak np. 9 sal kinowych. Dopłata Echa sfinansować ma przebudowę skrzyżowania Solidarności-Sikorskiego-Ducha-Północna. Miasto samo zadba o zagospodarowanie odzyskanego terenu w sposób zgodny z dotychczasowym planem.Tak przedstawiają się w skrócie skutki ostatnich negocjacji w sprawie Górek Czechowskich.

Więcej…
 
Rezerwa 2011: Rady postawiły na chodniki PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
Czwartek, 24 Luty 2011 18:46

W ostatnią środę (23.02) odbyły się, ostatnie w tej kadencji, posiedzenia czechowskich Rad Dzielnic. Oprócz podsumowań i udzielenia absolutoriów dzielnicowym zarządom, przedmiotem obrad obydwu było też rozdysponowanie środków z rezerwy celowej na bieżący rok. O ile, zwłaszcza na północy, poprzedni rok stał, pod tym względem, pod znakiem ułatwień dla zmotoryzowanych, to tym razem skorzystają głównie piesi.

Więcej…
 
Znajdź na Czechowie: Fotoatelier PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 1
SłabyŚwietny 
Wpisany przez Administrator   
Środa, 19 Styczeń 2011 20:39
Usługi fotograficzne na Czechowie: Fotoatelier
Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 11 12 13 14 15 16 17 18 Następna > Ostatnie >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
.© Andrzej Wróbel. Wykorzystano system zarządzania treścią Joomla! na licencji GNU GPL. Szablonu dostarczył siteground.com.
Powered by Joomla!; Joomla templates by SG web hosting
statystyka