Główna O stronie
O stronie PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 3
SłabyŚwietny 
Wpisany przez Administrator   

Czechów to jedna z największych dzielnic mieszkaniowych Lublina. Ta strona wzięła się z przekonania, że może pełnić pożyteczne i potrzebne funkcje: skupiać w jednym, specjalnie w tym celu przygotowanym miejscu, informacje o dzielnicy, popularyzować wiedzę o niej, integrować i aktywizować społeczność mieszkańcow i miłośników Czechowa.

W połowie 2009 roku minęło 6 lat od kiedy pojawiła się w sieci pierwsza witryna poświęcona naszej dzielnicy. Herold Czechowski był internetową wersją rubryki bezpłatnego dwutygodnika "Obserwator Dzielnicowy", ukazującego się wcześniej głównie w południowej i wschodniej części miasta (przez pewien czas tworzony również po zaprzestaniu regularnego ukazywania się pisma). Był też pierwszą stroną poświęconą lubelskiej dzielnicy, jaką znaleźć można było w wyszukiwarkach.

NaCzechowie.pl to kontynuacja pomysłu na serwis dzielnicowy, który oby, z czasem, coraz lepiej spełniał założone funkcje.

© Andrzej Wróbel; Wydawca&reklama: Galaktyka s.c., Lublin (NIP: 946-25-02-835)

 
.© Andrzej Wróbel. Wykorzystano system zarządzania treścią Joomla! na licencji GNU GPL. Szablonu dostarczył siteground.com.
Powered by Joomla!; Joomla templates by SG web hosting
statystyka