Główna Akcje
Akcje
Jeśli można w Pszczynie to i w Lublinie, czyli wybieg dla psów na Czechowie PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 156
SłabyŚwietny 
Wpisany przez Administrator   
Środa, 03 Lipiec 2013 20:09

Wczoraj (wtorek, 02-07-2013) o 20.00, w siedzibie Rady Dzielnicy Czechów Północny odbyło się spotkanie mieszkańców zainteresowanych zorganizowaniem wybiegu dla psów. Według pomysłodawczyń przedsięwzięcia najłatwiej wykorzystać w tym celu opuszczony i zaniedbany teren po kortach tenisowych na skraju ulicy Śliwińskiego. Co prawda, nie ma tam zbyt wiele miejsca, ale za to teren jest ogrodzony. Inicjatorzy akcji są już po pierwszych rozmowach z MOSiRem, w którego zarządzie znajduje się wciąż teren po dawnych kortach, a także przedstawicielami Urzędu Miasta i Rady Miasta. Jeśli zaangażowani w tę obywatelską inicjatywę wykażą się odpowiednią determinacją, zorganizowane zostanie pierwsze takie na Czechowie miejsce specjalnie wyznaczone na spotkania psów i ich właścicieli, gdzie zwierzaki będą mogły zakosztować życia towarzyskiego i wyhasać się bez smyczy i kagańców pod okiem uradowanych tym opiekunów (jak do tej pory, jest co najmniej jeden wybieg w Lublinie, prowadzony przez Ośrodek Szkolenia Psów CANAAN przy ul. Krasińskiego, na LSM-ie - wejściówka za złotówkę).

Więcej…
 
Wielka Uliczna Zbiórka Darów PDPZ 2012 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
Poniedziałek, 03 Grudzień 2012 00:36

Pogoda sprzyjała Wielkiej Ulicznej Zbiórce w ramach tegorocznej akcji Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę. Dopisały humory i entuzjazm wolontariuszy i darczyńców. Ale to jeszcze nie koniec. Ciągle działają Sztaby Akcji, do których można jeszcze dostarczać dary (najlepiej do Świąt - na koniec roku Sztaby muszą przygotować sprawozdania i zamknąć działalność w ramach tej edycji Akcji).

Więcej…
 
Jutro Akcja PDPZ po raz dwudziesty! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
Sobota, 01 Grudzień 2012 21:04


Akcja Charytatywna "Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę" odbędzie się już po raz dwudziesty. Na Czechowie zorganizowano 9 ulicznych punktów zbiórki darów. Przedstawiamy je poniżej (nr punktu, miejsce):

Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 Następna > Ostatnie >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
.© Andrzej Wróbel. Wykorzystano system zarządzania treścią Joomla! na licencji GNU GPL. Szablonu dostarczył siteground.com.
Powered by Joomla!; Joomla templates by SG web hosting
statystyka