Główna Obserwacje
Obserwacje
Grunt to pomysł PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 229
SłabyŚwietny 
Wpisany przez Administrator   
Wtorek, 23 Lipiec 2013 11:15

Ktoś w piekarni Greli wykazał się kreatywnością (lub jak kto woli np. pomyślunkiem) i oto oferuje ona produkt osobliwy zwany chlebkiem tygrysim. Jak skórka się uda to nawet podobny ;) Sprawdziliśmy, testując jadło przez 2 dni, że smaczny nawet dnia kolejnego. Dłużej się nie dało, gdyż apetyty okazały się niepowstrzymane. Można takie cudo trafić np. na targu przy Braci Wieniawskich.

Więcej…
 
Uważaj! Motocykle mogą być wszędzie! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
Czwartek, 20 Czerwiec 2013 10:02

Uważaj! Motocykle są wszędzie! - takie hasło widujemy często na naklejkach mocowanych do karoserii. Jak wiele w nich jest prawdy przekonał się kierowca, próbujący nie tak dawno, zaparkować w okolicy Aldika na Braci Wieniawskich. Nie zauważył nadjeżdżającego motocyklisty. Teraz ma nadzieję, że dla przysłowiowego kandydata na dawcę organów to spotkanie skończyło się na potłuczeniach. Samochód stracił, wyrwany przez jednoślad, kawałek przodu - zderzak z przyległościami.

Więcej…
 
A przy Szeligowskego sadzą PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
Poniedziałek, 03 Czerwiec 2013 09:03

Tam wycinają, a tu sadzą. Mieszkańcy ze wspólnoty mieszkaniowej przy Milenijnej 3 postarali się o więcej zieleni w swojej okolicy. Przed tygodniem posadzili świerki od strony ulicy Szeligowskiego. Sponsorem drzewek był PZMot.

Więcej…
 
Drzewne przypadki PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 77
SłabyŚwietny 
Wpisany przez Andrzej Wróbel   
Piątek, 31 Maj 2013 13:43

Wycięli nam drzewa! Zatrwożone głosy dotarły z osiedli Karłowicza i Szymanowskiego. Jusia podzieliła się zdjęciem na Facebook'u, pan Andrzej wskazał konkretne lokalizacje. Rzeczywiście, już w tym roku, ubyło niemało drzew w tych okolicach. Nieopodal wylotu ulicy Młodej Polski do ulicy Szeligowskiego znikło najpierw jedno drzewo, a w pobliżu przetrzebiono zadrzewiony dorodnymi drzewami skwerek. Na ulicy Harnasie i głębiej w osiedle, w okolicach Króla Rogera, wycięto kilkanaście pojedynczych drzew (mniej więcej, drugie tyle w poprzednim roku). Argumentacja do takich działań nie zawsze brzmi przekonująco. Nie do wszystkich przyznają się osiedlowe administracje.

Więcej…
 
Sezon także na graffiti PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 71
SłabyŚwietny 
Wpisany przez Administrator   
Piątek, 10 Maj 2013 07:44

Sezon na graffiti na CzechowieCiepełko sprzyja też rozpoczęciu jeszcze jednego sezonu - sezonu na graffiti. Dzieła wykonane sprayem potrafią urozmaicać, a nawet zdobić krajobraz nie tylko blokowisk, o ile nie są obsceniczne lub wykonywane w nieodpowiednich miejscach. Wiele z nich zasługuje na miano sztuki ulicy. Z zasady są przejawem nieskrępowanej artystycznej inwencji, zaspakajającej głównie potrzeby twórców ;) , ale zdarzają się także i takie robione na zamówienie, w celach reklamowych.

Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
.© Andrzej Wróbel. Wykorzystano system zarządzania treścią Joomla! na licencji GNU GPL. Szablonu dostarczył siteground.com.
Powered by Joomla!; Joomla templates by SG web hosting
statystyka